Par mums

Uzņēmums dibināts 2009.gada vasarā īsi pirms Līgo svētkiem. Situācija tirgū bija labvēlīga jaunām idejām, un mēs sākām strādāt. Viena maza biroja telpa, personīgais dators, telefons un auto – tas ir viss, ar ko sākām. Šobrīd tas liekas neticami, bet tā nu tas bija.

Pirmie darbinieki, pirmie klienti, pirmie darījumi, veiksmes un neveiksmes, tas viss lika par daudz ko satraukties un mācīties no kļūdām. Šobrīd uzņēmums turpina augt un attīstīties, un es esmu lepns par sasniegto. Esam atvēruši filiāli Rīgā un Kuldīgā, un 2013. gada janvārī savu darbību sāks biroja preču interneta veikals www.bte.lv un veikals Kuldīgā Baznīcas ielā 13. Ar darbiem, nevis solījumiem - esam pierādījuši saviem klientiem, ka spējam sniegt labu servisu pastiprinātas konkurences apstākļos.

Mūsu klienti iesaka mūs kā labu sadarbības partneri, un par to mēs sakām lielu paldies. Tas liek mums strādāt vēl labāk un apkalpot klientus ar smaidu!

SIA „Biroja Tehnikas Eksperts” mērķis ir kļūt par labāko pilna servisa biroja preču tirdzniecības un apkopes kompāniju Latvijā.

Paldies visiem klientiem, darbiniekiem, draugiem un paziņām, kuri bija, ir un būs kopā ar mums, bez Jums tas neizdotos!

About-1

Jānis Šmits
Uzņēmuma vadītājs

E-veikala top piedāvājums

EUR = LVL