Expert Print – jauna SIA „Biroja Tehnikas Eksperts” ražota tonera kasete

Jauno Expert Print tonera kaseti iesakām lietot oriģinālo kasešu vietā, jo izdruku kvalitāte ir identiska, taču tā izmaksā krietni lētāk. Expert Print toneru kasetes ir pieejamas jebkuram printera modelim.

Expert Print toneru kasetes tiek veidotas tikai no oriģinālajiem izejmateriāliem, tādejādi Jūsu uzņēmums kvalitātes ziņā nejutīs nekādu atšķrību starp oriģinālo un Expert print tonera kaseti. Vienīgā pamanāmā atšķirība būs līdzekļu ietaupījums.

Mēs iesakām saviem klientiem izvēlēties Expert Print toneru kasetes arī demo kasešu gadījumā, jo ar Expert Print Jūs varēsiet izdrukāt divreiz vairāk. Turklāt atjaunošanas izmaksas neatšķiras.

Expert-print-banner

Expert Print izgatavošanas process sastāv no 6 soļiem:

  1. Oriģinālās tonera kasetes korpusa piemeklēšana un labāko drukas komponentu izvēle.
  2. Esošo drukas detaļu pilnīga aizvietošana uz jaunām detaļām.
  3. Tonera iepildīšana atbilstoši ražotāja noteiktiem kvalitātes un svara standartiem.
  4. Tonera kasetes testēšana.
  5. Pakošana un testa lapu pievienošana.
  6. Kad meistars ir pārliecinājies par testa izdrukas kvalitāti, tonera kasete tiek iepakota melnā, gaismas un mitruma necaurlaidīgā polietilēna plēvē, ielikta kastē un nodota kurjeram.

Katrai mūsu ražotajai tonera kasetei sniedzam 3 mēnešu garantiju!

Expert Print tonera kasetes izgatavošana ir ļoti sarežģīts process, tāpēc gadījumā, ja Jums ir aizdomas, ka ar kādu no tonera kasetēm ir radušās jebkāda veida problēmas – lūdzu, sazinieties ar mums!

Viss, kas Jums jāzina par biroja tehniku, ir mūsu telefona numurs!

Pirms trīs gadiem uzticēju mūsu firmas biroja tehnikas labošanu mazai, nedzirdētai kompānijai. Puiši nāca, stāstīja un stāstīja, kamēr es piekritu. Viss ir vislabākajā kārtībā! Par biroja tehniku man galva vairs nesāp. Paldies jums...
SIA „Grifs AG”
Roberts Lukss
Atskrien, saremontē, paņem tukšās kasetes, visu izdara tā, ka pat nemana. Darbs neapstājas nevienā brīdī, priecājamies, ka varam strādāt ar Jums un uzrakstīt kādu labu vārdu, lai veicas arī turpmāk.
SIA „Timer Latvija”
Tālis Ermužs

E-veikala top piedāvājums

EUR = LVL