Biroja tehnikas remonts

SIA „Biroja Tehnikas Eksperts” galvenais mērķis ir nodrošināt Jūsu biroja tehnikas nepārtrauktu darbību. Mēs piedāvājam visa veida biroja tehnikas remontu un tehnisko apkopi:

  • Printeriem;
  • Kopētājiem;
  • Faksa aparātiem;
  • Multifunkcionālām iekārtām;
  • Laminātoriem;
  • Papīra smalcinātājiem.

BTE tehniskā bāze ļauj veikt iekārtu remonta darbus visaugstākajā līmenī. Mūsu uzņēmuma meistari savu pieredzi krājuši vairāk nekā 10 gadus un ir sevi pierādījuši kā vienus no nozares vadošajiem speciālistiem, kuri spēj atrisināt vissarežģītākās problēmas īsā laikā.

Service-banner

Ātras un kvalitatīvas problēmu risināšanas panākumu atslēga ir servisa meistara pieredze, taču tikpat svarīga ir visu nepieciešamo detaļu pieejamība. Mēs nepārtraukti paplašinām savu rezerves daļu noliktavu, lai meistaram dodoties pie klienta, būtu iespēja nomainīt sabojātās detaļas bez liekas kavēšanās.

Gadījumos, kad iekārtai nepieciešams nopietnāks remonts, to nogādāsim mūsu servisa centrā, tikmēr piedāvājot Jums līdzvērtīgu iekārtu uz visu remonta laiku. Mūsu pastāvīgajiem klientiem pagaidu tehnikas nodrošinājums ir bez papildus maksas. Neatstāsim Jūs nelaimē arī svētku dienās un brīvdienās. Pastāvīgajiem klientiem ir iespēja pasūtīt Express Serviss 24/7 pakalpojumu.

Saviem klientiem mēs sakām: „Viss, kas Jums jāzina par biroja tehniku, ir mūsu telefona numurs!” Veicot vienu zvanu, Jūs varat atrisināt visas problēmas, kas saistītas ar biroja tehniku!

E-veikala top piedāvājums

EUR = LVL