Pieteikt kasetes uzpildiKasetes uzpilde Pieteikt tehnikas remontuTehnikas remonts
Biroja Tehnikas Eksperts

Kompānija SIA Biroja Tehnikas Eksperts dibināta 2009. gadā. Esam speciālistu komanda, kur galvenais uzsvars tiek likts uz biroja tehnikas remontu un biroja tehnikas izejmateriālu ražošanu. Laikam ejot, esam sākusi piedāvāt arī tehnikas nomas pakalpojumus, attālinātus datora remonta pakalpojumus kā arī kancelejas preču tirdzniecību. Mūsu klienti visaugstāk vērtē kvalitāti, kompetenci un progresīvu domāšanu. Strādājam visā Latvijas teritorijā, kā arī nereti Lietuvā un Igaunijā.

Vērtības un mērķi

Esam pārliecināti, ka laba servisa pamatā ir spēcīga darba ētika – vienmēr piedāvāt labāko ar 100% atdevi. Šo gadu laikā ir pierādījies, ka šī taktika ne vien uztur labas attiecības ar klientu, bet arī rada patīkamu vidi darbam. Esam priecīgi, ka BTE ir lieliska komanda un darbinieku rotācija ir ļoti zema. Visa pamatā ir cilvēks, un tas mums vienmēr būs svarīgi.

BTE ir vietājais uzņēmums, kas uzbūvēts no nulles pašu rokām, tāpēc vēlamies atbalstīt arī citus, kuri iet šo ceļu. Vienmēr dodam priekšroku Latvijas un Baltijas ražotājiem. Mūsu darbībā ir pierādījies, ka vietējie var piedāvāt tikpat labu vai labāku kvalitāti un cenu kā, piemēram, Ķīnas ražojumiem. Esam gatavi pielikt pūles, lai pie patērētājiem nonāktu vietējais produkts.

2019. gadā BTE ieguva ISO 14001 vides vabības sistēmas sertifikātu, kas apliecina, ka esam dabai draudzīgs uzņēmums un iestājamies par efektīvu resursu izmantošanu. To realizējam ne tikai savā ikdienas darba organizācijā, bet arī piedāvājot, mūsuprāt, būtisku servisu – tonera kasešu uzpildi. Jo vairāk uzņēmumu izvēlēsies šo pakalpojumu, jo mazāk plastmasas nonāks dabā.

BTE serviss un piegāde no interneta veikala pieejama visā Latvijā, kā arī – ar iepriekšēju vienošanos – Baltijas valstīs. Klientu ērtībai esam atvēruši filiāli Kuldīgā, ar kuras darbību un sasniegumiem ļoti lepojamies.

Mūsu mērķis ir vienmēr būt labākajiem savā jomā, un galvenā mēraukla – klienta apmierinātība. Lielisks serviss ir prioritāte, kas mūs dzen un neļauj atslābt. Tā ir motivācija vienmēr tiekties pēc jaunām virsotnēm un piedāvāt labākos iespējamos risinājumus. Ja esi kopā ar mums, viss, kas tev jāzina par biroja tehniku, ir mūsu telefona numurs. Par pārējo parūpēsies draudzīgā BTE komanda.

Biroja tehnikas serviss

Labošana, uzturēšana, noma, konsultācijas un piegāde

Tonera kasešu uzpilde

Ērts uzpildes serviss dabai draudzīgam birojam

Biroja preču e-veikals

Plašs preču klāsts ar piegādi visā Latvijā